Recenzie a skúsenosti WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml

Základný popis

Zubná pasta pre citlivé zuby, ktorá obsahuje 96% prírodných zložiek, je vhodná aj pre vegánov. Perfektne vyčistí zuby, znižuje ich citlivosť, posilňuje zubnú sklovinu, bráni tvorbe zubného kazu aj pla...

Popis produktu WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml

Zubná pasta pre citlivé zuby, ktorá obsahuje 96% prírodných zložiek, je vhodná aj pre vegánov. Perfektne vyčistí zuby, znižuje ich citlivosť, posilňuje zubnú sklovinu, bráni tvorbe zubného kazu aj plaku a zabezpečí ochranu ďasien. Vaše ústa zanechá osviežená s pocitom čistoty.

Podobné produkty

Ecodenta Organická zubná pasta pre citlivé zuby so soľou (Organic Sensitiv ity Relief Toothpaste) 75 ml 5,10 €

Ecodenta Organická zubná pasta pre citlivé zuby so soľou (Organic Sensitiv ity Relief Toothpaste) 75 ml

Organická zubná pasta pre citlivé zuby s obsahom soli, aloe vera a peprmintovým olejom má upokojujúce účinky a znižuje citlivosť zubov.
WOOM Zubná pasta s kanabisom (Toothpaste HERBAL) 75 ml 6,30 €

WOOM Zubná pasta s kanabisom (Toothpaste HERBAL) 75 ml

Zubná pasta, ktorá obsahuje 94% prírodných zložiek, je vhodná aj pre vegánov. Perfektne vyčistí zuby, bráni tvorbe zubného kazu aj plaku a zabezpečí ochranu ďasien.
Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml 11,30 €

Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml

Zubná pasta chráni a posilňuje citlivé zuby. Jej špeciálne zloženie účinne odstraňuje škvrny na zuboch a podporuje ich prirodzenú belosť. Obsiahnutý aminfluorid vytvára dlhotrvajúci ochrannú vrstvu okolo obnažených krčkov, a tým predchádza zvýšenej citlivosti zubov a vzniku kazov v oblasti koreňa zuba.
WOOM Zubná pasta NATURAL + (Toothpaste No.3 Natural) 75 ml 6 €

WOOM Zubná pasta NATURAL + (Toothpaste No.3 Natural) 75 ml

Exkluzívny zubná pasta, ktorá obsahuje 99% prírodných zložiek, je vhodná aj pre pacientov so strojčekom a vegánov. Obsahuje pepermintová extrakt a extrakt z aloe vera, ktoré je prírodný antibakteriálny a protizápalová zložka. Má antibakteriálne a antioxidačné vlastnosti.
Ecodenta Zubná pasta pre citlivé zuby s bieliacim účinkom ( Sensitiv e Whitening Toothpaste) 100 ml 5,10 €

Ecodenta Zubná pasta pre citlivé zuby s bieliacim účinkom ( Sensitiv e Whitening Toothpaste) 100 ml

Zubná pasta pre citlivé zuby as bieliacim účinkom v jednom. Stará sa o citlivé zuby a osvieži váš dych. Jej príjemnú chuť mäty a grapefruitu si zamilujete.

Recenzie WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Posilnenie zubnej skloviny. Najnižšia cena v kategórii Posilnenie zubnej skloviny je 1,30 €, priemerná cena je 4,35 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 15,20 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 13,90 €.

1,30 €

Najnižšia cena v kategóriiPosilnenie zubnej skloviny

4,35 €

Priemerná cena v kategóriiPosilnenie zubnej skloviny

15,20 €

Najvyššia cena v kategóriiPosilnenie zubnej skloviny

Lacnejšie ako WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml

Sensodyne Ústna voda Cool Mint 500 ml Meridol Zubná pasta proti krvácaniu ďasien a parodontitíde Paradont Expert 75 ml Ecodenta Multifunkčné zubná pasta s konopným olejom (Multifunctional Toothpaste With Hemp Oil) 75 ml SPLAT Zubná pasta pre posilnenie skloviny SPLAT BIO Professional BIOCALCIUM 125 g SPLAT Zubná pasta pre remineralizáciu skloviny SPLAT BIO Professional ULTRACOMPLEX 125 g Parodontax Zubná pasta Kompletná ochrana Whitening 75 ml

Drahšie ako WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml

WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml Innova Prírodná zubná pasta pre regeneráciu skloviny 75 ml Innova Tekutá sklovina suspenzia s hydroxyapatitom vápenatým (1%) 220 ml iWhite Bieliace zubná pasta ( Whitening Toothpaste) 75 ml Curaprox Ružový set starostlivosti o zuby Be You Candy Lover

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 6,90 €

Aktuálna cena: 6,50 € (Rozdiel 5%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk