Recenzie a skúsenosti Wella Professionals Luxusný olej na vlasy LuxeOil SP 100 ml

14,90 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Luxusný rekonštruktívny elixír s arganovým, jojobovým a mandľovým olejom Wella Professional Luxe Oil SP, ktorý okamžite transformuje textúru vlasov.

Popis produktu Wella Professionals Luxusný olej na vlasy LuxeOil SP 100 ml

Luxusný rekonštruktívny elixír s arganovým, jojobovým a mandľovým olejom Wella Professional Luxe Oil SP, ktorý okamžite transformuje textúru vlasov.

Podobné produkty

Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 400 ml 20,80 €

Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 400 ml

Keratínová maska ​​s luxusnými výživnými olejmi navracia poškodeným vlasom zdravý vzhľad. Ideálne v kombinácii s luxusným olejom LuxeOil .
Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 150 ml 11,90 €

Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 150 ml

Keratínová maska ​​s luxusnými výživnými olejmi navracia poškodeným vlasom zdravý vzhľad. Ideálne v kombinácii s luxusným olejom LuxeOil .

Recenzie Wella Professionals Luxusný olej na vlasy LuxeOil SP 100 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Vlasová regenerácia. Najnižšia cena v kategórii Vlasová regenerácia je 1,40 €, priemerná cena je 14,79 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 286,20 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 284,80 €.

1,40 €

Najnižšia cena v kategóriiVlasová regenerácia

14,79 €

Priemerná cena v kategóriiVlasová regenerácia

286,20 €

Najvyššia cena v kategóriiVlasová regenerácia

Lacnejšie ako Wella Professionals Luxusný olej na vlasy LuxeOil SP 100 ml

Pura Kosmetica Multifunkčná maska na vlasy v spreji 10v1 (Multi Benefit Spray Mask) 150 ml René Furterer Maska pre vlasy namáhané slnkom Solaire (Intense Nourishing Repair Mask) 100 ml American Crew Posilňujúce tonikum pre objem vlasov pre mužov (Fortifying Scalp Treatment) 100 ml Wella Professionals Finálne starostlivosti pre posilnenie štruktúry vlasov Perfect Hair (Finishing Care) 150 ml Wella Professionals Vyživujúca starostlivosť v spreji pre suché a poškodené vlasy Invigo Nutri Booster (Nourishing Concentrate ) 100 ml Schwarzkopf Professional Bezoplachové sérum pre dlhé vlasy Mad abouth Lengths (Root Boosting Serum) 40 ml

Drahšie ako Wella Professionals Luxusný olej na vlasy LuxeOil SP 100 ml

Schwarzkopf Professional Intenzívna hydratačná maska pre kučeravé vlasy Mad abouth Curl s (Superfood Mask) 650 ml Curapil Regeneračné sérum pre poškodené vlasy ( Hair Care ) 30 ml Redken Multifunkčný starostlivosť na vlasy One United (All-In-One Multi Benefit Treatment) 150 ml Nioxin Kúra na vlasy proti padaniu vlasov pre výrazne rednúce prírodné alebo chemicky ošetrené vlasy System 6 (Scalp Treatment 6) 100 ml Dr. Hauschka Nimbová vlasová voda (Revitalizing Hair & Scalp Tonic) 100 ml Amika Sprej pre tepelnú úpravu vlasov Brooklyn Bombshell (Blowout Spray) 200 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Wella Professionals Luxusný olej na vlasy LuxeOil SP 100 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 13,30 €

Aktuálna cena: 14,90 € (Rozdiel 12%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Wella Professionals Luxusný olej na vlasy LuxeOil SP 100 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk