Recenzie a skúsenosti Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 150 ml

11,90 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Keratínová maska ​​s luxusnými výživnými olejmi navracia poškodeným vlasom zdravý vzhľad. Ideálne v kombinácii s luxusným olejom LuxeOil .

Popis produktu Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 150 ml

Keratínová maska ​​s luxusnými výživnými olejmi navracia poškodeným vlasom zdravý vzhľad. Ideálne v kombinácii s luxusným olejom LuxeOil .

Podobné produkty

Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 400 ml 19,90 €

Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 400 ml

Keratínová maska ​​s luxusnými výživnými olejmi navracia poškodeným vlasom zdravý vzhľad. Ideálne v kombinácii s luxusným olejom LuxeOil .
Wella Professionals Vyživujúci maska pre poškodené vlasy SP reverse (Regenerating Hair Mask) 150 ml 12,70 €

Wella Professionals Vyživujúci maska pre poškodené vlasy SP reverse (Regenerating Hair Mask) 150 ml

Maska pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy SP Reverse dodá vašim vlasom potrebnú starostlivosť. Vyživuje vlasy do hĺbky, posilňuje ich a chráni.
Wella Professionals Luxusný olej na vlasy LuxeOil SP 100 ml 15,20 €

Wella Professionals Luxusný olej na vlasy LuxeOil SP 100 ml

Luxusný rekonštruktívny elixír s arganovým, jojobovým a mandľovým olejom Wella Professional Luxe Oil SP, ktorý okamžite transformuje textúru vlasov.
Wella Professionals Intenzívne regeneračná maska na poškodené vlasy Fusion (Intense Repair Mask) 150 ml 8,80 €

Wella Professionals Intenzívne regeneračná maska na poškodené vlasy Fusion (Intense Repair Mask) 150 ml

Regeneračná maska ​​preniká hlboko do vlasového vlákna a zaceľuje jeho poškodenie. Dodáva vlasom hebkosť a lesk.
Wella Professionals Vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy Invigo Nutri- Enrich (Deep Nourishing Mask) 150 ml 7,80 €

Wella Professionals Vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy Invigo Nutri- Enrich (Deep Nourishing Mask) 150 ml

Vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy Invigo Nutri- Enrich dodá vašim vlasom potrebnú výživu a hydratáciu. Regeneruje vlasy do hĺbky, vracia vlasom zdravý vzhľad a dodáva im lesk a hebkosť. Naviac usmerňuje nepoddajné vlasy a vyhladzuje ich hrubý povrch.

Recenzie Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 150 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Vlasová regenerácia. Najnižšia cena v kategórii Vlasová regenerácia je 1,40 €, priemerná cena je 14,75 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 259,20 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 257,80 €.

1,40 €

Najnižšia cena v kategóriiVlasová regenerácia

14,75 €

Priemerná cena v kategóriiVlasová regenerácia

259,20 €

Najvyššia cena v kategóriiVlasová regenerácia

Lacnejšie ako Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 150 ml

Brazil Keratin 100% Arganový olej (Argan Oil) 100 ml Biolage Hĺbková maska pre nepoddajné a krepaté vlasy Smoothproof Pack (Deep Treatment) 100 ml 100 ml Schwarzkopf Professional Hydratačná maska pre dlhé vlasy Mad abouth Lengths (Length Embracing Treatment) 300 ml Brazil Keratin 100% čistý za studena lisovaný prírodný marulový olej (Marula Oil Authentic Pure ) 50 ml L´Oréal Professionnel Intenzívne regeneračná maska pre veľmi poškodené vlasy Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein (Golden Masque) 250 ml L´Oréal Professionnel Maska pre farbené vlasy Série Expert Resveratrol Vitamino Color (Masque) 250 ml

Drahšie ako Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 150 ml

Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 150 ml Biolage Hĺbková maska pre suché vlasy Hydra Source Pack (Deep Treatment) 100 ml 100 ml Alcina Pestujúci krém pre lesk vlasov (Shine Conditioning Cream) 50 ml Alcina Regeneračný pena pre suché a poškodené vlasy (Restorative Foam) 150 ml Collistar Intenzívna regeneračná maska pre slabé a poškodené vlasy (Reconstructing Replumping Pack-Mask) 200 ml Wella Professionals Vyživujúci maska pre poškodené vlasy SP reverse (Regenerating Hair Mask) 150 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 150 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 11,90 €

Aktuálna cena: 11,90 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 150 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk