Recenzie a skúsenosti Toni&Guy Vosk na fúzy pre mužov ( Styling Moustache Wax) 20 g

Základný popis

Prémiová kvalita výrobkov Tony & Guy Vás oslní. Vystajlujte Vaše fúzy voskom a zaujmite každú ženu. Maxi málne tvarujúci vosk dokáže vzdorovať nepriaznivému počasiu.

Popis produktu Toni&Guy Vosk na fúzy pre mužov ( Styling Moustache Wax) 20 g

Prémiová kvalita výrobkov Tony & Guy Vás oslní. Vystajlujte Vaše fúzy voskom a zaujmite každú ženu. Maxi málne tvarujúci vosk dokáže vzdorovať nepriaznivému počasiu.

Podobné produkty

Percy Nobleman Vosk na fúzy s bambuckým maslom (Moustache Wax) 20 ml 10,10 €

Percy Nobleman Vosk na fúzy s bambuckým maslom (Moustache Wax) 20 ml

Vosk na prírodnej báze pre každodennú starostlivosť o fúzy a fúzy. Zaisťuje potrebnú výživu pre vaše fúzy a je dokonalým pomocníkom pri ich tvarovanie a formovanie.
Captain Fawcett Vosk na fúzy Triumphant (Moustache Wax) 15 ml 10,10 €

Captain Fawcett Vosk na fúzy Triumphant (Moustache Wax) 15 ml

Vosk pomáha tvarovať fúzy a zaujme sofistikovanú vôňou sa vrchnými tónmi bergamotu, limetky a ylang ylang, srdcom z čiernych ríbezlí, klinčekov a galbanového na základu zo santalového dreva a pižma.
Captain Fawcett Vosk na fúzy Barber ism (Moustache Wax) 15 ml 11,70 €

Captain Fawcett Vosk na fúzy Barber ism (Moustache Wax) 15 ml

Vosk na fúzy, ktorý ručne vyrobili anglický Cpt. Fawcett a Sid Sottunga, zakladateľ preslávenej holičskej akadémie. Jeho vôňu tvoria vrchné tóny limetky a pomaranča, srdce z ruže a galbanového a základ z cédrového dreva, pačuli a pižma.
Captain Fawcett Vosk na fúzy Expedition Strength (Moustache Wax) 15 ml 10,90 €

Captain Fawcett Vosk na fúzy Expedition Strength (Moustache Wax) 15 ml

Silný anglický vosk na fúzy Cpt. Fawcett pre dôkladne vytvarovaný fúzy.
Captain Fawcett Vosk na fúzy Private Stock (Moustache Wax) 15 ml 8,90 €

Captain Fawcett Vosk na fúzy Private Stock (Moustache Wax) 15 ml

Klas asický ručne vyrábaný vosk na fúzy z dielne anglického Cpt. Fawcett pre tých najelegantnejší fúzy.

Recenzie Toni&Guy Vosk na fúzy pre mužov ( Styling Moustache Wax) 20 g

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Vosky na fúzy. Najnižšia cena v kategórii Vosky na fúzy je 8,90 €, priemerná cena je 10,38 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 11,70 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 2,80 €.

8,90 €

Najnižšia cena v kategóriiVosky na fúzy

10,38 €

Priemerná cena v kategóriiVosky na fúzy

11,70 €

Najvyššia cena v kategóriiVosky na fúzy

Drahšie ako Toni&Guy Vosk na fúzy pre mužov ( Styling Moustache Wax) 20 g

Captain Fawcett Vosk na fúzy Triumphant (Moustache Wax) 15 ml Captain Fawcett Vosk na fúzy Expedition Strength (Moustache Wax) 15 ml Captain Fawcett Vosk na fúzy Ricki Hall`s Booze & BACCI (Moustache Wax) 15 ml Captain Fawcett Vosk na fúzy Barber ism (Moustache Wax) 15 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Toni&Guy Vosk na fúzy pre mužov ( Styling Moustache Wax) 20 g za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 10,40 €

Aktuálna cena: 9,10 € (Rozdiel 12%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Toni&Guy Vosk na fúzy pre mužov ( Styling Moustache Wax) 20 g si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk