Recenzie a skúsenosti TianDe Nočné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks

Základný popis

TianDe Nočné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks Prírodná horná vrstva Airlaid rýchle prepúšťa tekutinu dovnútra vložky a zabraňuje jej presakovaniu na povrch, vďaka čomu pokožka zostane suchá a č...

Popis produktu TianDe Nočné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks

TianDe Nočné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks Prírodná horná vrstva Airlaid rýchle prepúšťa tekutinu dovnútra vložky a zabraňuje jej presakovaniu na povrch, vďaka čomu pokožka zostane suchá a čistá. Vnútorná absorpčná vrstva obsahuje granule super absorpčnej látky, ktoré spoľahlivo zadrží tekutinu vnútri. Unikátny fytomembrána obsahuje patentovaný koncentrát bylinných výťažkov. Bočné krídelká a zväčšený objem vložky zabezpečí spoľahlivú ochranu lapky a zabraňujú úniku počas noci. Použitie: Určené pre použitie počas spánku v období menštruácie. Unikátny fytomembrána obsahuje patentovaný koncentrát bylinných výťažkov.

Podobné produkty

TianDe Denné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks 8,09 €

TianDe Denné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks

TianDe Denné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks Prírodné horná vrstva Airlaid rýchle prepúšťa tekutinu dovnútra vložky a zabraňuje jej presakovaniu na povrch, vďaka čomu pokožka zostane suchá a čistá. Vnútorná absorpčná vrstva obsahuje granule super absorpčnej látky, ktoré spoľahlivo zadrží tekutinu vnútri. Unikátna fytomembrána obsahuje patentovaný koncentrát bylinných výťažkov. Krídelká chránia spodnú bielizeň na okrajoch, poskytujú pocit pohodlia pri pohybe. Použitie: Určené pre denné použitie počas menštruácie. Unikátny fytomembrána obsahuje patentovaný koncentrát bylinných výťažkov.
TianDe Denná Vložky slipová Energia bylín 20 ks 8,09 €

TianDe Denná Vložky slipová Energia bylín 20 ks

TianDe Denná Vložky slipové Energia bylín 20 ks Určené pre každodenné použitie. Maximálneho terapeutického efektu docielite v komplexnej aplikácii s použitím vložky "energie bylín": nočné i denné. Pri liečbe gynekologických ochorení, pri prejavoch zápalových procesov pre prevenciu gynekologických ochorení, vie normalizovať hormonálne hladiny a zlepšujú kvalitu života. Sú účinné proti kvasinkám. Účinky: povrch z prírodnej viskózy umožňuje absorbovať tekutinu 2x rýchlejšie. Fytomembrána obsahuje extrakty mäty, vanilky a další.100% prírodný bavlnený povrch absorbuje tekutinu. Ultrasavý polymér pohlcuje zvyšky vlhkosti a zabezpečuje sucho. Vonkajší obal blokuje tekutinu. Použitie: určené pre každodenné použitie. Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve Zloženie: Gossypium herbaceum powder, paper, canidium monnieriseed extract, curcuma aromatica leaf expract, Mentha piperita herb extract, angelica acutiloba root extract, angelica sinensis leaf extract, paeonialactiflora root extract, Polygonum multiflorum root extract, aloe andongensisleaf extract, potassium alum, polyethylene, sodium polyacrylate. Fytomembrána obsahuje extrakty mäty a vanilky. 100% prírodný bavlnený povrch absorbuje tekutinu.
TianDe Denná vložka Energia života 1 ks 2,29 €

TianDe Denná vložka Energia života 1 ks

TianDe Denná vložka Energia života 1 ks Má fytomembránu, ktorá podporuje prirodzenú rovnováhu pH a normálnu mikroflóru. Poskytuje ochranu a pohodlie Doporučené pre každodenné použitie. Použitie: Doporučené pre každodenné použitie. Má fytomembránu, ktorá podporuje prirodzenú rovnováhu pH a normálnu mikroflóru. Poskytuje ochranu a pohodlie Doporučené pre každodenné použitie.

Recenzie TianDe Nočné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Intímna hygiena. Najnižšia cena v kategórii Intímna hygiena je 1 €, priemerná cena je 5,91 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 39,99 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 38,99 €.

1 €

Najnižšia cena v kategóriiIntímna hygiena

5,91 €

Priemerná cena v kategóriiIntímna hygiena

39,99 €

Najvyššia cena v kategóriiIntímna hygiena

Lacnejšie ako TianDe Nočné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks

Saforelle Jemný umývací gél (náhradní náplň) Eco pack 400 ml Saforelle Ultra jemná čistiaca pena 250 ml Saforelle Ultra hydratačný gél na intímnu hygienu 250 ml TianDe Denné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks TianDe Denná Vložky slipová Energia bylín 20 ks Sebamed Intímna umývacia emulzia s pH 6,8 Classic(Feminine Intimate Wash Menopause) 200 ml

Drahšie ako TianDe Nočné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks

TianDe Jemný gél na intímnu starostlivosť 360 ml -64404 Organique Gél na intímnu hygienu Bloom Essence (Feminine Hygiene Gel) 250 ml Nobilis Tilia Umývací intímny balzám Jůlinka 100 ml Nobilis Tilia Intímny gél Fema 100 ml Nobilis Tilia Gél na intímnu hygienu Fema 100 ml TianDe Volupty + pre ženy 2 ks x 5 g

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu TianDe Nočné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 9,59 €

Aktuálna cena: 9,59 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu TianDe Nočné menštruačné vložky Energia bylín 8 ks si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Grizly.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Grizly.sk