Recenzie a skúsenosti Nivea Výživné telové mlieko pre suchú až veľmi suchú pokožku ( Body Milk) 250 ml

Základný popis

Dlhotrvajúci starostlivosť a výživa veľmi suchej pokožky.

Popis produktu Nivea Výživné telové mlieko pre suchú až veľmi suchú pokožku ( Body Milk) 250 ml

Dlhotrvajúci starostlivosť a výživa veľmi suchej pokožky.

Podobné produkty

Nivea Výživné telové mlieko do sprchy pre suchú pokožku 400 ml 5,40 €

Nivea Výživné telové mlieko do sprchy pre suchú pokožku 400 ml

Intenzívna výživa suchej pokožky v sprche či vani ihneď po umytí!
Nivea Telová pena pre veľmi suchú pokožku ( Body Mousse) 200 ml 4,60 €

Nivea Telová pena pre veľmi suchú pokožku ( Body Mousse) 200 ml

Telová pena s príjemnou vôňou hĺbkovo hydratuje pokožku až po dobu 48 hodín. Rozmaznávajte svoje telo aj zmysly príjemnou vôňou. Telová pena sa na pokožke priamo roztopí a zahalí pokožku do nádhernej vône.
Caudalie Vyživujúce telové maslo pre suchú až veľmi suchú pokožku (Vine Body Butter) 225 ml 24,60 €

Caudalie Vyživujúce telové maslo pre suchú až veľmi suchú pokožku (Vine Body Butter) 225 ml

Tento lahodne sladký a luxusné balzam, ktorý je určený pre suchú až veľmi suchú pokožku, intenzívne vyživuje, upokojuje a regeneruje pokožku. Vysoko prírodná receptúra obohatená o hroznový olej a organické bambucké maslo poskytuje pokožke okamžitú a dlhodobú starostlivosť. Jeho príjemne hladká a šľahačková textúra zjemňuje pokožku, bez toho aby zanechávala mastný film. Sladká vôňa kombinuje tóny Sevillské pomaranče, pomarančového kvetu a pomarančového dreva.

Recenzie Nivea Výživné telové mlieko pre suchú až veľmi suchú pokožku ( Body Milk) 250 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Spevňujúce prípravky. Najnižšia cena v kategórii Spevňujúce prípravky je 4,30 €, priemerná cena je 19,19 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 49,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 45,60 €.

4,30 €

Najnižšia cena v kategóriiSpevňujúce prípravky

19,19 €

Priemerná cena v kategóriiSpevňujúce prípravky

49,90 €

Najvyššia cena v kategóriiSpevňujúce prípravky

Drahšie ako Nivea Výživné telové mlieko pre suchú až veľmi suchú pokožku ( Body Milk) 250 ml

Nivea Zpevňujúce telové mlieko pre normálnu pokožku Q10 Plus ( Firming ) 250 ml Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 Energy + 250 ml Garnier Okamžite spevňujúce vyživujúce mlieko (Firming Care) 400 ml Lavera Spevňujúce telové mlieko 200 ml Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko pre suchú pokožku Q10 Plus (Firming) 400 ml Nivea Remodelačný telový krém Q10 Plus 300 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Nivea Výživné telové mlieko pre suchú až veľmi suchú pokožku ( Body Milk) 250 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 4,10 €

Aktuálna cena: 4,80 € (Rozdiel 17%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Nivea Výživné telové mlieko pre suchú až veľmi suchú pokožku ( Body Milk) 250 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk