Recenzie a skúsenosti Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 Energy + 250 ml

Základný popis

Telové mlieko je určené pre suchú pokožku, ktorú intenzívne vyživuje a zanechá ju nabitú energiou. Znateľne zvyšuje pružnosť a pevnosť pokožky už počas 2 týždňov.

Popis produktu Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 Energy + 250 ml

Telové mlieko je určené pre suchú pokožku, ktorú intenzívne vyživuje a zanechá ju nabitú energiou. Znateľne zvyšuje pružnosť a pevnosť pokožky už počas 2 týždňov.

Podobné produkty

Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko pre suchú pokožku Q10 Plus (Firming) 400 ml 8,10 €

Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko pre suchú pokožku Q10 Plus (Firming) 400 ml

S pribúdajúcim vekom stráca pokožka svoju pružnosť a pevnosť. Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 Plus má bohaté, ale rýchlo sa vstrebávajúce zloženie, vyvinuté špeciálne pre zvýšenie pevnosti a pružnosti suchej pokožky. Viditeľne pevnejšia, pružnejšia a jemnejšia pokožka už za 2 týždne! Ideálne pre suchú pokožku.
Nivea Zpevňujúce telové mlieko pre normálnu pokožku Q10 Plus ( Firming ) 250 ml 5,90 €

Nivea Zpevňujúce telové mlieko pre normálnu pokožku Q10 Plus ( Firming ) 250 ml

S pribúdajúcim vekom stráca pokožka svoju pružnosť a pevnosť. Zpevňujúce telové mlieko Q10 Plus má zvláčňujúce a rýchlo sa vstrebávajúce zloženie, vyvinuté špeciálne pre zvýšenie pevnosti a pružnosti normálnej pokožky. Viditeľne pevnejšia, pružnejšia a jemnejšia pokožka už za 2 týždne! Ideálne pre normálnu pokožku.
Nivea Repair & Care telové mlieko 250 ml 5,60 €

Nivea Repair & Care telové mlieko 250 ml

Regeneračné telové mlieko Repair & Care s unikátnym zložením zaistí dlhotrvajúcu 48-hodinovú úľavu extra suché, hrubé a napäté pokožke.
Nivea Telové mlieko pre mužov Revitalizing 250 ml 6,20 €

Nivea Telové mlieko pre mužov Revitalizing 250 ml

Telové mlieko pre mužov bolo vyvinuté špeciálne pre mužov tak, aby vyhovovalo špecifickým potrebám mužskej pokožky. Telové mlieko dodá telu intenzívne povzbudenie a starostlivosť so sviežou mužskou vôňou.

Recenzie Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 Energy + 250 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Spevňujúce prípravky. Najnižšia cena v kategórii Spevňujúce prípravky je 4,30 €, priemerná cena je 19,19 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 49,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 45,60 €.

4,30 €

Najnižšia cena v kategóriiSpevňujúce prípravky

19,19 €

Priemerná cena v kategóriiSpevňujúce prípravky

49,90 €

Najvyššia cena v kategóriiSpevňujúce prípravky

Lacnejšie ako Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 Energy + 250 ml

Nivea Zpevňujúce telové mlieko pre normálnu pokožku Q10 Plus ( Firming ) 250 ml Nivea Výživné telové mlieko pre suchú až veľmi suchú pokožku ( Body Milk) 250 ml fenjal Tělo vé mlieko Vitality 200 ml

Drahšie ako Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 Energy + 250 ml

Garnier Okamžite spevňujúce vyživujúce mlieko (Firming Care) 400 ml Lavera Spevňujúce telové mlieko 200 ml Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko pre suchú pokožku Q10 Plus (Firming) 400 ml Nivea Remodelačný telový krém Q10 Plus 300 ml Juvena Zjemňujúce a spevňujúce telové mlieko (Daily Adoration) 200 ml L`Occitane en Provence Spevňujúce telové mlieko Amanda (Moisturizing And Smoothing Milk) 240 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 Energy + 250 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 5,20 €

Aktuálna cena: 6,80 € (Rozdiel 30%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Nivea Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 Energy + 250 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk