Recenzie a skúsenosti Matrix Posilňujúci kondicionér pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Conditioner For Repair) 300 ml

Základný popis

Kondicionér So Long Damage predstavuje záchranu pre vaše dlhé vlasy. Zabraňuje ich predčasnému lámaniu a dodáva im perfektný vzhľad.

Popis produktu Matrix Posilňujúci kondicionér pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Conditioner For Repair) 300 ml

Kondicionér So Long Damage predstavuje záchranu pre vaše dlhé vlasy. Zabraňuje ich predčasnému lámaniu a dodáva im perfektný vzhľad.

Podobné produkty

Matrix Posilňujúci kondicionér pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Conditioner For Repair) 1000 ml 11,50 €

Matrix Posilňujúci kondicionér pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Conditioner For Repair) 1000 ml

Kondicionér So Long Damage predstavuje záchranu pre vaše dlhé vlasy. Zabraňuje ich predčasnému lámaniu a dodáva im perfektný vzhľad.
Matrix Posilňujúci šampón pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Shampoo For Repair) 300 ml 4,80 €

Matrix Posilňujúci šampón pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Shampoo For Repair) 300 ml

Šampón So Long Damage predstavuje záchranu pre vaše dlhé vlasy. Zabraňuje ich predčasnému lámaniu a dodáva im perfektný vzhľad.
Matrix Posilňujúci šampón pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Shampoo For Repair) 1000 ml 10,70 €

Matrix Posilňujúci šampón pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Shampoo For Repair) 1000 ml

Šampón So Long Damage predstavuje záchranu pre vaše dlhé vlasy. Zabraňuje ich predčasnému lámaniu a dodáva im perfektný vzhľad.
Matrix Vyhladzujúci kondicionér pre neposlušné vlasy Total Results Mega Sleek (Conditioner for Smoothness) 300 ml 5,80 €

Matrix Vyhladzujúci kondicionér pre neposlušné vlasy Total Results Mega Sleek (Conditioner for Smoothness) 300 ml

Kondicionér Mega Sleek je ideálnym produktom pre všetky silné, drsné a nezvládateľné vlasy.

Recenzie Matrix Posilňujúci kondicionér pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Conditioner For Repair) 300 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Balzamy a kondicionéry na fúzy. Najnižšia cena v kategórii Balzamy a kondicionéry na fúzy je 3,50 €, priemerná cena je 13,63 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 25,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 22,40 €.

3,50 €

Najnižšia cena v kategóriiBalzamy a kondicionéry na fúzy

13,63 €

Priemerná cena v kategóriiBalzamy a kondicionéry na fúzy

25,90 €

Najvyššia cena v kategóriiBalzamy a kondicionéry na fúzy

Drahšie ako Matrix Posilňujúci kondicionér pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Conditioner For Repair) 300 ml

Love Beauty and Planet Kondicionér pre farbené vlasy s ružovým olejom a maslom muru muru (Blooming Colour Conditioner) 400 ml L´Oréal Professionnel Kondicionér pre farbené vlasy Série Expert Resveratrol Vitamino Color (Conditioner) 200 ml Toni&Guy Balzam na fúzy pre mužov ( Cleansing Beard Balm) 150 ml Hawkins & Brimble Balzam na fúzy (Beard Balm) 50 g American Crew Stylingový balzam na bradu (Beard Balm) 60 g Captain Fawcett Ricki Hall balzam na fúzy 60 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Matrix Posilňujúci kondicionér pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Conditioner For Repair) 300 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 5,30 €

Aktuálna cena: 5,80 € (Rozdiel 9%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Matrix Posilňujúci kondicionér pre dlhé vlasy Total Results So Long Damage (Conditioner For Repair) 300 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk