Recenzie a skúsenosti Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml

11,20 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Zubná pasta chráni a posilňuje citlivé zuby. Jej špeciálne zloženie účinne odstraňuje škvrny na zuboch a podporuje ich prirodzenú belosť. Obsiahnutý aminfluorid vytvára dlhotrvajúci ochrannú vrstvu ok...

Popis produktu Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml

Zubná pasta chráni a posilňuje citlivé zuby. Jej špeciálne zloženie účinne odstraňuje škvrny na zuboch a podporuje ich prirodzenú belosť. Obsiahnutý aminfluorid vytvára dlhotrvajúci ochrannú vrstvu okolo obnažených krčkov, a tým predchádza zvýšenej citlivosti zubov a vzniku kazov v oblasti koreňa zuba.

Podobné produkty

WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml 6,60 €

WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml

Zubná pasta pre citlivé zuby, ktorá obsahuje 96% prírodných zložiek, je vhodná aj pre vegánov. Perfektne vyčistí zuby, znižuje ich citlivosť, posilňuje zubnú sklovinu, bráni tvorbe zubného kazu aj plaku a zabezpečí ochranu ďasien. Vaše ústa zanechá osviežená s pocitom čistoty.
Sensodyne Zubná pasta pre citlivé zuby Repair & Protect Whitening 75 ml 3,80 €

Sensodyne Zubná pasta pre citlivé zuby Repair & Protect Whitening 75 ml

Zubná pasta poskytuje účinnú pretrvávajúcu úľavu od bodavé bolesti a ponúka každodennú ochranu proti zubnému kazu. Napomáha k uzavretiu obnažených dentínových kanálikov s klinicky overeným účinkom.
Ecodenta Zubná pasta pre citlivé zuby s bieliacim účinkom ( Sensitiv e Whitening Toothpaste) 100 ml 5,10 €

Ecodenta Zubná pasta pre citlivé zuby s bieliacim účinkom ( Sensitiv e Whitening Toothpaste) 100 ml

Zubná pasta pre citlivé zuby as bieliacim účinkom v jednom. Stará sa o citlivé zuby a osvieži váš dych. Jej príjemnú chuť mäty a grapefruitu si zamilujete.
ELGYDIUM Bieliace zubná pasta Whitening 75 ml 4,40 €

ELGYDIUM Bieliace zubná pasta Whitening 75 ml

Zubná pasta s mikronizovaným bikarbonátom sodným ponúka každodennú ochranu proti zubnému kazu. Odstraňuje povrchová zafarbenie zubov, zanecháva zuby zdravo a viditeľne belšie, žiarivejšie. Dokonalé osvieženie poskytne jej mätová príchuť.
iWhite Bieliace zubná pasta ( Whitening Toothpaste) 75 ml 9,20 €

iWhite Bieliace zubná pasta ( Whitening Toothpaste) 75 ml

Zubná pasta vďaka aktívnemu bieliacemu zloženiu pôsobí proti povrchovému i hĺbkovému zafarbenie zubov.

Recenzie Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Starostlivosť o citlivé zuby. Najnižšia cena v kategórii Starostlivosť o citlivé zuby je 3 €, priemerná cena je 5,97 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 11,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 8,90 €.

3 €

Najnižšia cena v kategóriiStarostlivosť o citlivé zuby

5,97 €

Priemerná cena v kategóriiStarostlivosť o citlivé zuby

11,90 €

Najvyššia cena v kategóriiStarostlivosť o citlivé zuby

Lacnejšie ako Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml

Opalescence Bieliace zubná pasta Sensitiv ity Relief 133 g Innova Prírodná posilňujúci zubná pasta na citlivé zuby 75 ml ELGYDIUM Antibakteriálny ústny gél Elugel 40 ml WOOM Zubná pasta s kanabisom (Toothpaste HERBAL) 75 ml Ecodenta Organická zubná pasta pre citlivé zuby so soľou (Organic Sensitiv ity Relief Toothpaste) 75 ml Innova Zubná kefka s iónmi striebra jemný Sensitive

Drahšie ako Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml

Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml Elmex Zubná pasta pre úľavu od bolesti Sensitive Professional Repair & Prevent Trio 3 x 75 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 13,40 €

Aktuálna cena: 11,20 € (Rozdiel 16%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk