Recenzie a skúsenosti ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou banánu pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml

Základný popis

Zubná pasta pre deti vo veku 2-6 rokov dôkladne čistí mliečne zúbky. Chráni mliečny chrup, je šetrná k ďasnám aj zubnej sklovine. Vhodná na každodenné použitie. Deti určite ocenia jej príchuť banánu.

Popis produktu ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou banánu pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml

Zubná pasta pre deti vo veku 2-6 rokov dôkladne čistí mliečne zúbky. Chráni mliečny chrup, je šetrná k ďasnám aj zubnej sklovine. Vhodná na každodenné použitie. Deti určite ocenia jej príchuť banánu.

Podobné produkty

ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a jahodovou príchuťou pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml 4,70 €

ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a jahodovou príchuťou pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml

Zubná pasta pre deti vo veku 2-6 rokov dôkladne čistí mliečne zúbky. Chráni mliečny chrup, je šetrná k ďasnám aj zubnej sklovine. Vhodná na každodenné použitie. Deti určite ocenia jej jahodovú príchuť.
ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou lesného ovocia pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml 3,80 €

ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou lesného ovocia pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml

Zubná pasta pre deti vo veku 2-6 rokov dôkladne čistí mliečne zúbky. Chráni mliečny chrup, je šetrná k ďasnám aj zubnej sklovine. Vhodná na každodenné použitie. Deti určite ocenia jej príchuť lesného ovocia.
ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou žuvačky pre deti 7-12 rokov Junior 50 ml 3,80 €

ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou žuvačky pre deti 7-12 rokov Junior 50 ml

Zubná pasta pre deti vo veku 7-12 rokov dôkladne čistí mliečne zúbky. Chráni mliečny chrup, je šetrná k ďasnám aj zubnej sklovine a predchádza vzniku zubného kazu. Vhodná na každodenné použitie. Deti určite ocenia jej príchuť žuvačky.
ELGYDIUM Zubná kefka pre deti 2-6 rokov Kids Monster 3,20 €

ELGYDIUM Zubná kefka pre deti 2-6 rokov Kids Monster

Detská zubná kefka pre deti od 2 do 6 rokov efektívne čistí prvé zúbky. Malá hlavica ľahko dosiahne do všetkých ťažko dostupných miest a mäkké vlákna sú veľmi šetrné k ďasnám. 2 druhy vlákien uspôsobené mliečnym zubom a jemnej masáži ďasien. Uprostred hlavy kefky sú vlákna farebná, aby deti vedeli, kam naniesť pastu. Kefky s veselými motívmi si vaše deti obľúbia. Výber farby je náhodný.
ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem Sensitive 75 ml 4,70 €

ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem Sensitive 75 ml

Zubná pasta na citlivé zuby zmierňuje prejavy citlivosti zubov a predchádza jej vzniku. Chráni zuby pred vonkajšími faktormi ako sú studená pitie či teplé jedlá. Prináša dokonalú sviežosť vďaka príchuti mäty.

Recenzie ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou banánu pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Zubné pasty - starostlivosť o ústnu dutinu. Najnižšia cena v kategórii Zubné pasty - starostlivosť o ústnu dutinu je 1 €, priemerná cena je 5,06 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 14 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 13 €.

1 €

Najnižšia cena v kategóriiZubné pasty - starostlivosť o ústnu dutinu

5,06 €

Priemerná cena v kategóriiZubné pasty - starostlivosť o ústnu dutinu

14 €

Najvyššia cena v kategóriiZubné pasty - starostlivosť o ústnu dutinu

Lacnejšie ako ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou banánu pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml

Signal Zubná pasta pre svieži dych Bio Natural Freshness 75 ml Signal Posilňujúci zubná pasta Bio Natural Protection 75 ml Signal Detská zubná pasta Junior Bio (Junior Toothpaste) 50 ml Herbadent HERBADENT KIDS Bylinný zubni pasta s fluoridom 75g SPLAT Zubná pasta pre ochranu ďasien Propoline 100 g Colgate Zubná pasta Smile For Good Protection 75 ml

Drahšie ako ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou banánu pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml

Signal Detská zubná pasta Kids Bio ( Kids Toothpaste) 50 ml Lavera Zubná pasta s mätovou príchuťou Complete Care 75 ml Natura Siberica Prírodná zubná pasta Kamchatkan Mineral (Toothpaste) 100 g Natura Siberica Prírodná zubná pasta Frosty Berries (Toothpaste) 100 g Lavera Zubná pasta Sensitive & Repair 75 ml Lavera Zubná pasta bez fluoridu Complete Care 75 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou banánu pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 4,50 €

Aktuálna cena: 4,50 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem a príchuťou banánu pre deti 2-6 rokov Kids 50 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk