Recenzie a skúsenosti ELGYDIUM Bieliace zubná pasta Whitening 75 ml

Základný popis

Zubná pasta s mikronizovaným bikarbonátom sodným ponúka každodennú ochranu proti zubnému kazu. Odstraňuje povrchová zafarbenie zubov, zanecháva zuby zdravo a viditeľne belšie, žiarivejšie. Dokonalé os...

Popis produktu ELGYDIUM Bieliace zubná pasta Whitening 75 ml

Zubná pasta s mikronizovaným bikarbonátom sodným ponúka každodennú ochranu proti zubnému kazu. Odstraňuje povrchová zafarbenie zubov, zanecháva zuby zdravo a viditeľne belšie, žiarivejšie. Dokonalé osvieženie poskytne jej mätová príchuť.

Podobné produkty

Colgate Bieliace zubná pasta Advanced Whitening 75 ml 1,40 €

Colgate Bieliace zubná pasta Advanced Whitening 75 ml

Bieliace zubná pasta Advanced Whitening chráni zuby pred zubným kazom a povlakom a je určená k šetrnému bielenie zubov. Účinne odstraňuje nežiaduce pigmentáciu zo zubov.
iWhite Bieliace zubná pasta ( Whitening Toothpaste) 75 ml 9,10 €

iWhite Bieliace zubná pasta ( Whitening Toothpaste) 75 ml

Zubná pasta vďaka aktívnemu bieliacemu zloženiu pôsobí proti povrchovému i hĺbkovému zafarbenie zubov.
Signal Bieliace zubná pasta Bio Natural Whitening 75 ml 3,70 €

Signal Bieliace zubná pasta Bio Natural Whitening 75 ml

Zubná pasta Bio Natural Whitening vaše zuby vybieli, účinne odstráni zubný plak a osvieži váš dych. Vaše zuby budú po použití tejto pasty s výťažkami z bio citrónov s oxidom kremičitým a fluoridom zdravé a žiarivo biele.
Elmex Bieliace zubná pasta Caries Protection Whitening 75 ml 3 €

Elmex Bieliace zubná pasta Caries Protection Whitening 75 ml

Zubná pasta pre každodennú ochranu nielen pred zubným kazom. Perfektne zuby vyčistí a váš úsmev zanechá belšie a žiarivejšie.
Lavera Bieliace zubná pasta s bambusom Whitening 75 ml 5,30 €

Lavera Bieliace zubná pasta s bambusom Whitening 75 ml

Šetrne bieliaca pasta s celulózou z bambusu posilňuje zubnú sklovinu. Chráni proti zubnému kameňu, účinne odstraňuje povlak a chráni ďasná. Naviac má osviežujúcu mätovú chuť.

Recenzie ELGYDIUM Bieliace zubná pasta Whitening 75 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Bielenie zubov. Najnižšia cena v kategórii Bielenie zubov je 1,80 €, priemerná cena je 7,37 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 40,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 39,10 €.

1,80 €

Najnižšia cena v kategóriiBielenie zubov

7,37 €

Priemerná cena v kategóriiBielenie zubov

40,90 €

Najvyššia cena v kategóriiBielenie zubov

Lacnejšie ako ELGYDIUM Bieliace zubná pasta Whitening 75 ml

Colgate Zubná pasta Max White Expert White Cool Mint 75 ml Signal Bieliace zubná pasta s výťažkom z kokosu Detox Coconut 75 ml SPLAT Bieliace zubná pasta Green Tea 100 ml SPLAT Bieliace ústna voda pre komplexnú ochranu a svieži dych Total Care 275 ml Signal Bieliace zubná pasta White Now Detox Charcoal ELGYDIUM Zubná kefka pre prirodzenú belosť Whitening Medium

Drahšie ako ELGYDIUM Bieliace zubná pasta Whitening 75 ml

SPLAT Ústna voda pre bezpečné bielenie Superwhite 500 ml Colgate Zubná pasta proti pigmentovým škvrnám Max White One Optic 75 ml Elmex Zubná pasta Intensive Cleaning 50 ml SPLAT Bieliaca zubná pasta na citlivé zuby SPLAT BIO Professional SENSITIVE WHITE 125 g SPLAT Prírodná bieliaca zubná pasta SPLAT BIO Professional WHITE PLUS 125 g VitalCare Bieliaca zubná pasta White Pearl (Whitening Toothpaste) 75 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu ELGYDIUM Bieliace zubná pasta Whitening 75 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 5,60 €

Aktuálna cena: 5,60 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu ELGYDIUM Bieliace zubná pasta Whitening 75 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk