Recenzie a skúsenosti Ecodenta Organická zubná pasta pre citlivé zuby so soľou (Organic Sensitiv ity Relief Toothpaste) 75 ml

Základný popis

Organická zubná pasta pre citlivé zuby s obsahom soli, aloe vera a peprmintovým olejom má upokojujúce účinky a znižuje citlivosť zubov.

Popis produktu Ecodenta Organická zubná pasta pre citlivé zuby so soľou (Organic Sensitiv ity Relief Toothpaste) 75 ml

Organická zubná pasta pre citlivé zuby s obsahom soli, aloe vera a peprmintovým olejom má upokojujúce účinky a znižuje citlivosť zubov.

Podobné produkty

WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml 6,50 €

WOOM Zubná pasta pre citlivé zuby SENSITIVE + (Toothpaste) 75 ml

Zubná pasta pre citlivé zuby, ktorá obsahuje 96% prírodných zložiek, je vhodná aj pre vegánov. Perfektne vyčistí zuby, znižuje ich citlivosť, posilňuje zubnú sklovinu, bráni tvorbe zubného kazu aj plaku a zabezpečí ochranu ďasien. Vaše ústa zanechá osviežená s pocitom čistoty.
SPLAT Zubná pasta pre citlivé zuby Organic 75 ml 4,80 €

SPLAT Zubná pasta pre citlivé zuby Organic 75 ml

Zubná pasta Organic bez fluoridu je špeciálne určená na čistenie obzvlášť citlivých zubov. Organická forma vápnika získaná z vaječných škrupín posilňuje zubnú sklovinu. Prírodný vápnik remineralizuje sklovinu a tea tree olej so svojimi silnými antibakteriálnymi vlastnosťami zabraňuje krvácaniu z ďasien a spomaľuje tvorbu plaku. Prírodné enzým papaín odstraňuje mäkký povlak a zabraňuje jeho usadzovaniu na zuboch. Bioaktívne vápnik Calcis posilňuje zubnú sklovinu a pomáha znižovať citlivosť zubov. Doporučené na použitie počas tehotenstva a dojčenia.
Ecodenta Zubná pasta pre citlivé zuby s bieliacim účinkom ( Sensitiv e Whitening Toothpaste) 100 ml 3,50 €

Ecodenta Zubná pasta pre citlivé zuby s bieliacim účinkom ( Sensitiv e Whitening Toothpaste) 100 ml

Zubná pasta pre citlivé zuby as bieliacim účinkom v jednom. Stará sa o citlivé zuby a osvieži váš dych. Jej príjemnú chuť mäty a grapefruitu si zamilujete.
Dr. Hauschka Zubná pasta pre citlivé zuby (Sole Sensitiv ) 75 ml 5,50 €

Dr. Hauschka Zubná pasta pre citlivé zuby (Sole Sensitiv ) 75 ml

Zubná pasta efektívne posilňuje zubnú sklovinu a pomáha udržiavať zuby zdravé, bez pigmentu a vo skvelej forme. Dr. Hauschka sa postará o vaše zuby, ďasná aj svieži dych.
Elmex Zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive 3 x 75 ml 7,10 €

Elmex Zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive 3 x 75 ml

Zubná pasta chráni a posilňuje citlivé zuby. Obsiahnutý aminfluorid vytvára dlhotrvajúci ochrannú vrstvu okolo obnažených krčkov, a tým predchádza zvýšenej citlivosti zubov a vzniku kazov.

Recenzie Ecodenta Organická zubná pasta pre citlivé zuby so soľou (Organic Sensitiv ity Relief Toothpaste) 75 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Starostlivosť o citlivé zuby. Najnižšia cena v kategórii Starostlivosť o citlivé zuby je 3 €, priemerná cena je 5,89 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 11,80 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 8,80 €.

3 €

Najnižšia cena v kategóriiStarostlivosť o citlivé zuby

5,89 €

Priemerná cena v kategóriiStarostlivosť o citlivé zuby

11,80 €

Najvyššia cena v kategóriiStarostlivosť o citlivé zuby

Lacnejšie ako Ecodenta Organická zubná pasta pre citlivé zuby so soľou (Organic Sensitiv ity Relief Toothpaste) 75 ml

ELGYDIUM Gélová zubná pasta s fluorinolem Sensitive 75 ml Sensodyne Zubná pasta pre citlivé zuby Repair & Protect Whitening 75 ml Innova Zubná kefka s iónmi striebra jemný Sensitive ELGYDIUM Zubná kefka pre citlivé zuby a ústnu dutinu 20/100 ELGYDIUM Zubná kefka Clinic Sensitive ELGYDIUM Zubná kefka pre citlivé zuby Sensitive Soft

Drahšie ako Ecodenta Organická zubná pasta pre citlivé zuby so soľou (Organic Sensitiv ity Relief Toothpaste) 75 ml

WOOM Zubná pasta s kanabisom (Toothpaste HERBAL) 75 ml My White Secret Remineralizující zubná pasta pre citlivé zuby s hydroxyapatitom ( Pink Whitening Toothpaste) 50 ml Innova Prírodná posilňujúci zubná pasta na citlivé zuby 75 ml Opalescence Bieliace zubná pasta Sensitiv ity Relief 133 g Elmex Bieliace zubná pasta pre citlivé zuby Sensitive Whitening Trio 3x 75 ml Elmex Zubná pasta pre úľavu od bolesti Sensitive Professional Repair & Prevent Trio 3 x 75 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Ecodenta Organická zubná pasta pre citlivé zuby so soľou (Organic Sensitiv ity Relief Toothpaste) 75 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 5,10 €

Aktuálna cena: 5,10 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Ecodenta Organická zubná pasta pre citlivé zuby so soľou (Organic Sensitiv ity Relief Toothpaste) 75 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk