Recenzie a skúsenosti Clarins Spevňujúci telový krém (Super Restorative Redefining Body Care) 200 ml

49,90 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Inovačná krém, ktorý obsahuje rastlinné výťažky, ktoré napomáhajú spevniť bruško a problémové partie. Zároveň napomáha hydratovať a vyživovať pokožku a dodáva ju mladistvý vzhľad. Spevňuje, hydratuje...

Popis produktu Clarins Spevňujúci telový krém (Super Restorative Redefining Body Care) 200 ml

Inovačná krém, ktorý obsahuje rastlinné výťažky, ktoré napomáhajú spevniť bruško a problémové partie. Zároveň napomáha hydratovať a vyživovať pokožku a dodáva ju mladistvý vzhľad. Spevňuje, hydratuje a dodáva pokožke hebkosť.

Podobné produkty

Clarins Zpevňující telový krém ( Super Restorative Redefining Body Care ) 200 ml -ZĽAVA - poškodená krabička 56,50 €

Clarins Zpevňující telový krém ( Super Restorative Redefining Body Care ) 200 ml -ZĽAVA - poškodená krabička

Inovačné krém, ktorý obsahuje rastlinné výťažky, ktoré napomáhajú spevniť bruško a problémové partie. Zároveň napomáha hydratovať a vyživovať pokožku a dodáva jej mladistvý vzhľad. Spevňuje, hydratuje a dodáva pokožke hebkosť.
Shiseido Spevňujúci telový krém (Firming Body Cream) 200 ml 32,70 €

Shiseido Spevňujúci telový krém (Firming Body Cream) 200 ml

Telový krém dokáže vďaka efektívnym účinným zložkám perfektne spevniť pokožku celého tela.
Clarins Zpevňující tělové mléko (Extra-Firming Body Lotion) 200 ml 42,20 €

Clarins Zpevňující tělové mléko (Extra-Firming Body Lotion) 200 ml

Vďaka intenzívnemu telovému mlieku Extra-Firming získate počas niekoľkých týždňov pevnejšia a mladistvejší pokožku. Jemná textúra obklopí celé vaše telo neodolateľnou sviežosťou a zloženie bohaté na regeneračné a spevňujúce rastlinné výťažky pokožke navráti pevnosť a pružnosť.
Clarins Posilňujúci krém na ruky Super Restorative (Hand Cream) 100 ml 43,20 €

Clarins Posilňujúci krém na ruky Super Restorative (Hand Cream) 100 ml

S pribúdajúcim vekom nestarne len pleť tváre, ale aj pokožka rúk. Ošetrujúci krém na ruky Super Restorative Hand Cream spevňuje a vyhladzuje pokožku, eliminuje výskyt pigmentových škvŕn a dodá pokožke mladistvý vzhľad.
Clarins Omladzujúci denný krém pre všetky typy pleti Super Restorative 50 ml 72,50 €

Clarins Omladzujúci denný krém pre všetky typy pleti Super Restorative 50 ml

Intenzívny obnovujúci krém je vhodný pre všetky ženy, ktorých pokožka prejavuje známky starnutia vplyvom hormonálnych zmien.

Recenzie Clarins Spevňujúci telový krém (Super Restorative Redefining Body Care) 200 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Spevňujúce prípravky. Najnižšia cena v kategórii Spevňujúce prípravky je 4,30 €, priemerná cena je 19,19 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 49,90 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 45,60 €.

4,30 €

Najnižšia cena v kategóriiSpevňujúce prípravky

19,19 €

Priemerná cena v kategóriiSpevňujúce prípravky

49,90 €

Najvyššia cena v kategóriiSpevňujúce prípravky

Lacnejšie ako Clarins Spevňujúci telový krém (Super Restorative Redefining Body Care) 200 ml

Clarins Zpevňující tělové mléko (Extra-Firming Body Lotion) 200 ml Clarins Rastlinný olej 100 % Tonic (Body Treatment Oil Firming, Toning) 100 ml Shiseido Spevňujúci telový krém (Firming Body Cream) 200 ml Collistar Intenzívny spevňujúci krém (Intensive Firming Cream) 400 ml L`Occitane en Provence Spevňujúce telové mlieko Amanda (Moisturizing And Smoothing Milk) 240 ml Juvena Zjemňujúce a spevňujúce telové mlieko (Daily Adoration) 200 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Clarins Spevňujúci telový krém (Super Restorative Redefining Body Care) 200 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 52,80 €

Aktuálna cena: 52,80 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Clarins Spevňujúci telový krém (Super Restorative Redefining Body Care) 200 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk