Recenzie a skúsenosti Amika Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Intense Repair Mask) 250 ml

20,50 €

Pozrieť v obchode

Základný popis

Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure opravuje, obnovuje a revitalizuje suché, poškodené a preťažené vlasy. Posilňuje vlasy, uhladzuje ich a zanecháva ich regenerované, hebké a lesklé.

Popis produktu Amika Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Intense Repair Mask) 250 ml

Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure opravuje, obnovuje a revitalizuje suché, poškodené a preťažené vlasy. Posilňuje vlasy, uhladzuje ich a zanecháva ich regenerované, hebké a lesklé.

Podobné produkty

Amika Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Intense Repair Mask) 60 ml 10,20 €

Amika Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Intense Repair Mask) 60 ml

Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure opravuje, obnovuje a revitalizuje suché, poškodené a preťažené vlasy. Posilňuje vlasy, uhladzuje ich a zanecháva ich regenerované, hebké a lesklé.
Amika Obnovujúci kondicionér pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Repair Conditioner) 250 ml 15,50 €

Amika Obnovujúci kondicionér pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Repair Conditioner) 250 ml

Obnovujúci kondicionér pre suché a poškodené vlasy The Kure opravuje, obnovuje a revitalizuje vlasy. Uľahčuje rozčesávanie vlasov, obnovuje ich vlhkosť, pružnosť, lesk a hladkosť.
Amika Obnovujúci šampón pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Repair Shampoo) 300 ml 15,50 €

Amika Obnovujúci šampón pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Repair Shampoo) 300 ml

Obnovujúci šampón pre suché a poškodené vlasy The Kure opravuje poškodenie vlasov a vlasy zároveň posilňuje. Účinne vlasy umýva a čistí pokožku hlavy, zanecháva vlasy regenerované, lesklé a hebké na dotyk.
Kilig Kondicionér a maska 2v1 pre poškodené vlasy Woman ( Repair Conditioner-Mask) 250 ml 3,30 €

Kilig Kondicionér a maska 2v1 pre poškodené vlasy Woman ( Repair Conditioner-Mask) 250 ml

Kondicionér a maska 2v1 pre poškodené vlasy Woman regenerujú vlasy do hĺbky a uľahčujú ich rozčesávanie. Tento prípravok vlasy vyživuje a zabezpečuje im pevnosť a pružnosť. Chráni vlasy proti škodlivým vplyvom vonkajšieho prostredia a zanecháva ich hebké na dotyk a lesklé na pohľad.
Wella Professionals Intenzívne regeneračná maska na poškodené vlasy Fusion (Intense Repair Mask) 150 ml 9,20 €

Wella Professionals Intenzívne regeneračná maska na poškodené vlasy Fusion (Intense Repair Mask) 150 ml

Regeneračná maska ​​preniká hlboko do vlasového vlákna a zaceľuje jeho poškodenie. Dodáva vlasom hebkosť a lesk.

Recenzie Amika Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Intense Repair Mask) 250 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Vlasová regenerácia. Najnižšia cena v kategórii Vlasová regenerácia je 1,40 €, priemerná cena je 14,79 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 286,20 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 284,80 €.

1,40 €

Najnižšia cena v kategóriiVlasová regenerácia

14,79 €

Priemerná cena v kategóriiVlasová regenerácia

286,20 €

Najvyššia cena v kategóriiVlasová regenerácia

Lacnejšie ako Amika Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Intense Repair Mask) 250 ml

Redken Intenzívna bezoplachová kúra pre scitlivené a poškodené vlasy Extreme (Anti-Snap Anti-Breakage Leave-In Treatment) 240 ml L´Oréal Professionnel Rekonštrukčnej a rozjasňujúci maska pre blond vlasy Série Expert Blondifier (Masque) 500 ml Kérastase Tvarujúci mlieko pre jemné vlasy Aura Botanica (Lait De Soie) 150 ml Wella Professionals Regeneračné bezoplachové sérum Nutri Enrich (Nourishing Serum) 8 x 10 ml Sebastian Professional Maska pre vlnité a kučeravé vlasy Twisted (Mask) 150 ml Redken Regeneračná maska ​​pre farbené vlasy Color Extend Magnetics (Deep Attraction Mask) 250 ml

Drahšie ako Amika Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Intense Repair Mask) 250 ml

Maria Nila Krém na farbené vlasy s termo ochranou Luminous Colour ( Hair Lotion) 200 ml Wella Professionals Luxusné maska pre poškodené vlasy LuxeOil 400 ml Kérastase Výživná starostlivosť pre normálne a mierne suché vlasy (Lait Vital Irisome Nutrition Care) 200 ml Alterna Proteínová starostlivosť pre poškodené vlasy Caviar Anti-Aging (Restructuring Bond Repair Leave-in Protein Cream) 150 ml Olaplex Kúra pre domácu starostlivosť Olaplex No. 3 (Hair Perfector) 100 ml Kérastase Kompletná starostlivosť pre nepoddajné a krepovité vlasy Discipline (Fluidissime Spray) 150 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu Amika Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Intense Repair Mask) 250 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 22,30 €

Aktuálna cena: 22,30 € (Rozdiel 0%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu Amika Obnovujúca maska pre suché a poškodené vlasy The Kure ( Intense Repair Mask) 250 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk