Recenzie a skúsenosti American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml

Základný popis

Olejové sérum stará o fúzy. Zanecháva ich hebké, jemné a lesklé.

Popis produktu American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml

Olejové sérum stará o fúzy. Zanecháva ich hebké, jemné a lesklé.

Podobné produkty

American Crew Revitalizačné pleťové tonikum (Shaving Skincare Revitalizing Toner) 150 ml 11,10 €

American Crew Revitalizačné pleťové tonikum (Shaving Skincare Revitalizing Toner) 150 ml

Upokojujúca voda po holení regeneruje a hydratuje práve oholenú pleť. Pomáha predchádzať nevzhľadným a bolestivým popáleninám od strojčeka. Chráni proti podráždeniu a začervenaniu a zanecháva pokožku sviežu a tonizovanú.
Clarins Tvarujúci a kontúrovacou sérum (Shaping Facial Lift Total V Serum) 50 ml 51 €

Clarins Tvarujúci a kontúrovacou sérum (Shaping Facial Lift Total V Serum) 50 ml

Sérum bolo pôvodne vyvinuté pre ázijské ženy, ktoré túžili po dokonalých rysoch v tvári a to spredu aj z profilu. Nová kontúrovacia sila "Total V Contouring Power", vyvinutá Clarins výskumným tímom, v sebe kombinuje tri rastlinné výťažky z guarany, zázvoru širolistého a kaki s preverenými vlastnosťami.

Recenzie American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml

Prečítajte si recenzie, čo si o produkte myslia iní zákazníci. Ak máte s produktom skúsenosť, pridajte nové hodnotenie a môžete tak pomôcť iným ľuďom pri rozhodovaní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu. Pridať recenziu

Porovnanie ceny

Porovnajte ceny produktov v kategórii Vlasová regenerácia. Najnižšia cena v kategórii Vlasová regenerácia je 1,40 €, priemerná cena je 14,75 € a za najdrahší produkt v tejto kategórii zaplatíte 259,20 €. Rozdiel medzi najnižšou najvyššou cenou je 257,80 €.

1,40 €

Najnižšia cena v kategóriiVlasová regenerácia

14,75 €

Priemerná cena v kategóriiVlasová regenerácia

259,20 €

Najvyššia cena v kategóriiVlasová regenerácia

Lacnejšie ako American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml

Freelimix Rekonštrukčná maska ​​na vlasy KYO (Maschera Ristrutturante) 250 ml Uniq One Intenzívny hydratačný super maska ​​na vlasy (Super10R Hair Mask) 300 ml Brazil Keratin Kokosová keratínová maska na vlasy (Moisturizing Keratin Coconut Mask) 285 ml L´Oréal Professionnel Ošetrujúce bezoplachový sprej pre blond vlasy Série Expert Blondifier (Top Coat Spray) 150 ml Wella Professionals Hydratačný finálna starostlivosť pre suché vlasy (Hydrate Finish Care ) 125 ml American Crew Silne fixačná a tvarujúca pasta na vlasy so stredným leskom (Molding Clay) 85 g

Drahšie ako American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml

American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml Schwarzkopf Professional Dvojfázový ochranný sprej BLONDME (Bi- Phase Bonding & Protective Spray) 150 ml Freelimix Ovocná maska ​​na vlasy Daily Plus (Mask In Fruity) 1000 ml Wella Professionals Ošetrujúca kúra po farbení vlasov Color Service ( Color Post Treatment) 250 ml Love Beauty and Planet Maska na suché a poškodené vlasy s ylang-ylang a kokosovým olejom (Hope and Repair 2 Minute Magic Masque) 300 ml Love Beauty and Planet Maska na farbené vlasy s ružovým olejom a maslom muru muru (Blooming Strength and Shine 2 Minute Magic Masque) 300 ml

Vývoj ceny

Pozrite sa ako sa vyvíjala cena produktu American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml za posledných 30 dní. Ceny produktov kontrolujeme každý deň, aby ste mali prehľad o najaktuálnejšej cene.
Náš tip: Ak sa cena produktu mení často, skúste s nákupom chvíľu počkať a nakupovať vtedy, keď je cena produktu najnižšia.

Cena pred 30 dňami: 9,30 €

Aktuálna cena: 9,20 € (Rozdiel 1%)

Doručenie a vrátenie

Doručenie tovaru:

Spôsob doručenia produktu American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml si zvolíte priamo v internetovom obchode pri tvorbe objednávky. Obvykle máte na výber z viacero možností, najpopulárnejším spôsobom doručenia je kuriérska služba alebo doručenie prostredníctvom pošty. Viac informácií o možnostiach doručenia nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk

Vrátenie tovaru:

Vrátiť tovar je obvykle možné do 14 dní od jeho prevzatia. Niektoré internetové obchody ponúkajú možnosť vrátiť tovar neskoršie, ako stanovuje zákonná lehota. Presné podmienky a inštrukcie na vrátenie tovaru nájdete na stránke internetového obchodu Vivantis.sk